- BROTHER

Цена
€59 34 / 116 06 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ BROTHER ТИП QL - CONTINUOUS PAPER TAPE - 62mm x 15.24m - PNDK22606
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Бял
Ресурс: 62 mm x 15,24 m
Съвместим вид: Оригинален артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ЛЕНТА ЗА ЕТИКЕТНИ ПРИНТЕРИ BROTHER ТИП QL - CONTINUOUS PAPER TAPE - 62mm x 15.24m - P№DK22606
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета (mm) | 62 |
| Височина на етикета (mm) | 15,24 m |
| Материал | Хартия |
| Технология на печат | Директен термичен |
| Етикети в ролка (count) | 1 |
| Диаметър на сърцевината (mm) | 25.4 |
| Цвят | Бял |
| Тип лепило | Постоянно |
| Външен диаметър (mm) | 62 |
| Ролки в пакет (count) | 1 |
| Тегло | 0.00кг |
Непрекъсната хартиена лента Brother DK-22606 – 62 mm x 15,24 m
Създавайте етикети с произволна дължина за всякакви приложения с оригиналната Brother DK-22606 непрекъсната хартиена лента. Проектирана за принтери Brother QL, тази 62-милиметрова ролка ви позволява да отпечатате точно толкова, колкото ви трябва – идеална за пощенски етикети, баджове и баркод етикети.
Ключови Предимства
- Непрекъсната дължина – 15,24 метра хартиена лента ви позволява да печатате етикети с всякакъв размер без отпадък.
- Оригинално качество Brother – Гарантира надеждно подаване и ясни, издръжливи отпечатъци.
- Универсална употреба – Подходяща за адресни етикети, папки, търговски етикети и др.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Ширина на етикета | 62 mm |
| Дължина на етикета | 15,24 m |
| Материал | Хартия |
| Технология на печат | Директен термичен |
| Цвят | Бял |
| Тип лепило | Постоянно |
| Ролки в пакет | 1 |
Какво има в кутията
- 1 x Ролка непрекъсната хартиена лента Brother DK-22606
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




